úterý 26. června 2018

Slovinsko 2018 - Logarská dolina

Neboj, nebude to moc do kopce, spíš rovinka a mírné stoupání ... Ano, to bylo dole, jenže v závěrečné pasáži jsem vyčerpala celý svůj vulgární slovník a kolo jsem musela vytlačit. Taková byla Logarská dolina, ale stálo to za to. Nádherný vodopád Rinka, který byl cílem naší výpravy, byl v tom horku navíc příjemnou sprškou a osvěžením. Fujina mi sice trochu zmokla, ale pár fotek máme a to stačí. Musím vám ale říct, že je to taková pohoda nemuset s sebou vláčet zrcadlovku! A na tyhle fotky to naprosto stačí. A docela to vypadá, že se do stanoveného limitu vejdu.I duha byla! Největší radost měly samozřejmě dětičky, ale musím uznat, že závěrečné výhledy uspokojily i mě.


Vejlet tak na půl dne a kousek i s večeří na zpáteční cestě. Výborná jehněčí polévka za 5 euro, jen to kafe, to bylo hnusný. Ovšem kopce nádherný! Následovat bude krásný historický město Škofja Loka, takový malý Český Krumlov. Příště!

PS: ne, to není můj manžel na poslední fotce :-)Fotografie podléhají autorskému zákonu. Jejich užití bez mého souhlasu není možné.

2 komentáře: