neděle 25. března 2018

Praha again aneb proč si ty haldy nepřibarvit ...

Další útěk z té naší šedé kotliny za kulturou a očistou duše, protože Praha mi prostě dělá dobře ... Někdy se holt věci nedějí tak, jak bychom si přáli a je potřeba tomu trochu pomoct. Navíc jsem chtěla vzít svého pubertálního synka na výstavu Kamila Lhotáka v domění, že mu rozšířím obzory a prospěju tak jeho výtvarnému vzdělávání, ovšem to se v daný okamžik úplně nestřetlo s úspěchem. Start dost skřípal, ale výstava Josefa Lady v Tančícím domě to naštěstí zachránila. Obě výstavy hodně dobré, Josef  Lada pro děti i začínající puberťáky výborný plán!A kde jinde začít, než opět v kavárně. A opět IF café v Rosetta Palace v Jungmannově ulici, protože mají exkluzivní deserty a výborný flat white. Prostředí se mi sice víc líbí ve Werichově vile, ale tam bývá narváno.A kolem Nekázanky rovnou do Obecního domu. 


Kamil Lhoták podruhé a naposledy. Chtěla jsem tam vzít kluky, protože výstava je už jen do 22.4. Tak snad v nich něco zůstalo.
Přes Národní třídu a Masarykovo nábřeží do Tančícího domu, kterej fakt miluju.

Ginger a Fred, Vlado Milunič.  Úplně nejvíc barák, kterej mě vždycky dobře naladí.
Výstava Josefa Lady v galerii Tančícího domu už byla v cajku a klukům se dost líbila.  Tak jupí, aspoň něčím se matka zavděčila.

Zase jiný výhledy než posledně. Tyhle mám taky dost ráda. Mosty, mosty, mosty ...A někde cestou .... Ještě že tu Prahu máme, na splíny výbornej lék. 
Užijte si zbytek víkendu!Fotografie podléhají autorskému zákonu. Jejich užití bez mého souhlasu není možné.

3 komentáře: