středa 25. června 2014

Další mozaikování

Eva se zase činila. Některé kousky skoro nestačí ani dodělat, natož já nafotit a už jsou pryč. Dnes mám pro vás malou ukázku květináčů, podnosů, misek a dalších výrobků, které pro Evu fotím. Všechny je můžete postupně najít v jejím eshopu na Fleru.

 
 

Já se tedy naprosto totálně zamilovala do těchto skleněných misek. Tentokrát je to velmi jemná mozaika ze skla. Misky se hodí jak do bytu tak ven a když v nich uděláte dobrou drenáž i sukulenty v nich můžete pěstovat.
V nabídce najdete i dva nové podnosy třeba na letní zahradní piknikování. 
 


Bylinky můžete zasadit do těchto nových květináčů a zahrádku si vyzdobit mozaikovou koulí. A na chalupu třeba nové zrcadlo! Jen tak pro kontrolu, i při zahradničení můžeme vypadat krásně, no ne?

Mějte prima den!Fotografie i obsah článku podléhají autorskému zákonu. Jejich užití bez mého souhlasu není možné.

6 komentářů:

 1. Nádhera a opravdu by, třeba ta koule, našla místo u nás na zahradě:-))) Děvčata, tvorba i foto, ,jde vám to pospolu pěkně!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Reny, musíme si to říct na rovinu .... jsme prostě holy šikovný, Tebe nevyjímaje :-)))

   Vymazat
 2. Ahoj Baru, to teda jste holky šikovný, nevím co si vybrat dřív, ale radost si asi udělám, ty skleněný mističky vypadají opravdu moc dobře a i bych do nich měla co dát ;-) A krásně vypadají i Tvé bylinky. Měj se moc hezky a ať se Ti daří. Markéta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju Markéto! Skleněné misky mám doma a jsou fakt parádní :-)

   Vymazat
 3. Pořád víc a víc se mi ty mozaiky líbí, takže budu objednávat. Ty květináče, koule, tácky - no super a ještě k tomu na tvých fotkách. Líbí.
  Těším se na fotky, až mi přijdou.
  Krásný den, u nás je zataženo. Ale nevadí, odpoledne mám stejně angličtinu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, díky moc! U nás taky, i deštíček proběhl. Balíček už je na cestě k Tobě. Pěkný zbytek dne.

   Vymazat