čtvrtek 28. února 2013

Šater latnatý

Šater latnatý nebo-li  n e v ě s t i n  z á v o j .  Tuhle křehkou květinku jsem si namyslela jako dekorační prvek do jedné lékárenské výlohy, kterou budu zítra aranžovat v Brně. Nicméně mě tyhle drobné kvítky nenechaly v klidu a musela jsem si koupit i jeden proutek pro sebe domů. Že by ve mě přece jen byla romantická duše? Každopádně tyhle malé bílé kvítky, které se většinou používají jako doplněk do kytic, vypadají úžasně i zcela samostatně. A pro Vás, moje milé pravidelné čtenářky, mám jednu skoro soutěžní otázku! Která z Vás mi první napíše, proč jsem zvolila oranžovou barvu na stuze jako barený doplněk ke kytici, získává ode mě malý dáreček. Nezapomeňte tedy, prosím, uvést Vaši emailovou adresu a připojit se k mému blogu jako pravidelný čtenář.


Nezapomeňte, platí první správná odpověď! Krásný den všem ...
23 komentářů:

 1. Pěkné!!! A oranžová? Napadá mě jen v souvislosti s druhou čakrou... Potřebuješ ji harmonizovat?
  Šárka
  Sarka.Rouskova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šárko, tak bohužel, s čakrami to tentokrát nesouvisí. I když ty svoje se snažím harmonizovat pravidelně všechny :-) Díky za účast.

   Vymazat
 2. já si myslím, že oranžová patří k logu fy. Dr. Hauschka, resp. bílooranžová kombinace...-))) Eva

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. eva.bouchalova@centrum.cz

   také jsem zapomněla na e-mail...

   Vymazat
  2. Evi, odpověď jsi měla jako první správnou, ale chyběl email a stále nejsi připojena k tomu blogu, jak to??? :-) Takže to bohužel nemůžu uznat :-( Ale díky za zapojení se do hry.

   Vymazat
 3. Báro,
  krásné jemné fotečky šataru latnatého :-)
  Já tedy romantická duše stále ve svých letech ještě jsem.
  pokusím se tedy odpovědět proč právě oranžová barva mašle , myslím že protože tu už zítra máme první březen a s ním přijde i jaro :-)
  Oranžová je barvou slunce,dává pocit tepla a energie .
  A možná také proto jsem jí obklopena ve své pracovní kanceláři.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ilonko, naprosto s Tebou souhlasím, ale tentokrát to byla oranžová z toho důvodu, že tato barevná kombinace bílé a oranžové je v logu mojí oblíbené kosmetiky Dr.Hauscha. Mám ještě druhý blog věnovaný právě této kosmetice http://lovehauschka.blogspot.cz/ Přesto děkuji za milý komentář a třeba někdy příště.

   Vymazat
 4. Barunko, já tipuju oranžovou proto, že jsi nedávno psala, že je tvojí "novou favoritkou" a taky proto, že oranžový pásek má jedna série kosmetiky Dr.Hauschka, ktero miluješ .... Marki

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. PS: zapomněla jsem na email: hochova.marketa@seznam.cz

   Vymazat
  2. Gratuluji! Marki, no trochu jsem musela napovědět s tím emailem, ale po nápovědě jsi byla první, kdo si to doplnil. Splnila jsi i ostatní podmínky, takže se můžeš těšit na malý dáreček. Napíši mail :-)

   Vymazat
  3. Jupííííííí !!!!!!
   Tak to jsem moc ráda ..... děkuju .... za výhru i za malou nápovědu :o):o):o) ......

   Tralala, tralala, dáreček jsem vyhrála !!!

   Barunko, děkuju !!!!! Marki

   Vymazat
  4. Jsem ráda, že jsi ráda :-) Už jsem poslala mail.

   Vymazat
 5. Baru, myslím, že jsi zvolila oranžovou barvu proto, že se pomalu blíží jaro a potřebujeme vitamíny. Nejlepší vitamínová bomba je zázrak jménem Hokaido a má barvu oranžovou. Proto ta barva k šataru latnatému. Nemám pravdu? Jinak rostlinu pěstuji na zahradě a je moc krásná. Krásné fotky :) Měj se fajn! Monika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Moni, bohužel, tentokrát to mělo souvislost s mojí srdeční záležitostí Dr.Hauschka, která je i mou prací. Přesto děkuji za účast a těším se zase příště! Mimochodem nevěstin závoj mě uchvátil stejně jako oranžová barva :-) Krásný víkend!

   Vymazat
 6. Už nemám šanci vyhrát dáreček, ale můžu pochválit fotky-moc hezké. Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani stále máš :-) Zatím nikdo nesplnil všechny tři podmínky. 1/ správná odpověď, 2/ uvedený email a 3/ připojení se k mému blogu :-) Musí být splněny všechny tyhle podmínky, jak je napsáno v příspěvku.

   Vymazat
 7. Hezký večer Báro,
  oranžová = měsíček lékařský?
  Jinak jsem Vaše velká obdivovatelka, co se týče bytového zařízení. Už mnohokrát jste mě inspirovala!
  Martina
  ovcacictveraci@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Martino, moc děkuji za milé psaní a vítám Tě na mém blogu. Bohužel odpověď není správná. Tak třeba příště.

   Vymazat
 8. Zapomněla jsem na meil :-) monika@vintagelover.cz

  OdpovědětVymazat
 9. můj e-mail eva.bouchalova@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 10. Tak ještě jednou všem děkuji za návštěvu a psaní. Oranžová barva tentokrát souvisela s logem Dr.Hauschka, jež je mojí srdeční záležitostí a už i prací. Kdo sleduje i můj druhý blog http://lovehauschka.blogspot.cz/ určitě hned věděl :-) Vyhrává Markétka, protože po mojí nápovědě jako první doplnila i chybějící email. Krásný víkend všem!

  OdpovědětVymazat
 11. Baru, vidíš, odběr jsem neměla nastavený, ale jsem pravidelným čtenářem Tvého skvělého, velmi inspirativného blogu...:-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Evuš, já vím, ale musím být spravedlivá. Tak příště! A děkuju!

   Vymazat