pondělí 26. října 2015

Ze zámku

Krásný pondělní večer, moji milí. Trochu to tady zanedbávám, ale ne proto, že by se mi nechtělo blogovat! Jen intenzivně pracuji a k tomu všemu jsem si ještě po víkendovém focení zablokovala krk, takže mám omezené provozní možnosti. A co si budeme povídat, věčné sezení u PC tomu taky nepřidá. Ale když se hodně fotí, tak se potom zkrátka hodně sedí u počítače. A to jsem se tak těšila na první hodinu jógy, kterou mám mít ve středu. Snad se krk umoudří, když mu slíbím, že mu dám potom aspoň dva dny volno. Takže pro Vás mám zase jen jednu malou koláž ze sobotního focení na zámku. Je to další prostor, kde můžeme společně fotit a chcete-li mít fotky zase s jiným nádechem nebo v retro stylu, ozvěte se mi, moc ráda si s Vámi dohodnu termín.

I když je teprve pondělí, už se těším na víkend. Finišuji s výstavou a už v neděli je vernisáž! Uteklo to jako voda. Sice budu mít zase trochu trému, ale těším se na to a hlavně na Vás! Takže přijďte 1.11.2015 v 15 hod. do kavárny Cafisco v Blansku. 

Dobrou noc! (to jsem tu dlouho nepřála)Fotografie podléhají autorskému zákonu. Jejich užití bez mého souhlasu není možné.

Žádné komentáře:

Okomentovat