pondělí 13. července 2015

Expedice Balkán 2015

Po téměř dvou týdnech našeho cestování vás opět všechny moc zdravím! I když jsem instagram i facebook pravidelně zásobovala aktuálními insta fotografiemi, připravuji pro vás velkou fotostory doplněnou povídáním i zde na blogu. Takže pokud milujete cestování stejně jako já, zůstaňte naladěni! Můžete se těšit na Srbsko, Bosnu a Hercegovinu a hlavně Černou Horu. Navštívili jsme spoustu krásných měst a zajímavých míst, užili jsme koupání v moři, památky i divokou přírodu překrásného Balkánu. Kromě nezapomenutelných zážitků z cest jsem si přivezla i velké množství fotografií, které teď  musím zpracovat a protřídit  a  postupně vás vezmu na místa, která jsme navštívili. Těšíte se? Pokud ano, tak už zítra tu najdete první reportáž.

Přeji všem krásný začátek nového týdne!Fotografie podléhají autorskému zákonu. Jejich užití bez mého souhlasu není možné.

14 komentářů:

 1. moc se těším :-) Bára

  OdpovědětSmazat
 2. Já se těším moc a moc. Ale uteklo to, že?

  OdpovědětSmazat
 3. Baru, vítej zpátky! Těším se moc ;-)
  V.

  OdpovědětSmazat
 4. Ano, já se moc těším na cestovatelské zážitky a krásné fotky.

  OdpovědětSmazat
 5. Ty a zklamat - máš úpal???

  OdpovědětSmazat
 6. Jůůů! A s dětmi??
  Těším:).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, i s dětmi. Na pohlednici je taky můžeš najít. Akorát já na blog rodinné fotky moc nedávám. A vás jsem taky sledovala ☺ Slovinsko mám moc ráda. Jednou bych tam kluky chtěla vzít.

   Smazat