čtvrtek 19. června 2014

Ječmen syčí mezi vousy ...

Včera jsem měla sice hektický den, ale přesto jsem si našla aspoň malou chvilku na to, abych se zastavila. Poslední týdny jezdím dvakrát do týdne do Kunštátu a vždycky mě fascinuje ta krajina kolem. Kochám se krajinou a hlavně pohledem na pole s ječmenem. Teda doufám, že je to ječmen! A ještě když je pole lemováno odkvétajícími vlčími máky, je to nádhera! 

Taky se jen tak rádi kocháte obyčejně neobyčejnými věcmi?Fotografie podléhají autorskému zákonu. Jejich užití bez mého souhlasu není možné.

14 komentářů:

 1. Nádhera!
  Jo taky. A obilím a trávou obzvlášť:). Taky nám za humny už zlátne.

  OdpovědětVymazat
 2. Tak takovýhle výhledy se mi moc líbí. Vlčí máky už mám dlouho v merku jako objekt na akvarel, třeba se poštěstí konečně příští týden, kdy mám malou dovolenou na venkově za Prahou :).

  OdpovědětVymazat
 3. Obyčejně neobyčejné věci jsou nejvíc!!! :-)
  Fakt krása, Baru ... Nad vlčími máky v obilí se taky vždycky zasním, je to nádherný barevný kontrast ...

  OdpovědětVymazat
 4. Obyčejně neobyčejné věci jsou nejlepší :-) Maková pole jsou má srdcovka (hned po levandulových ;-) Na jaře v Provence jsou úžasná <3
  A tvá první maková, ta je za rám!! :-)
  Krásný víkend, Baru!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky o tom přemýšlím, že ji za rám nabídnu :-) Krásnný víkend i Tobě!

   Vymazat
 5. Jestli je to ječmen netuším, ale myslím, že jo. Ta první fotka je krááásná! Vlčí máky taky miluju, u nás moc nejsou, ale za kopcem jo a když vyjedu a vidím tu nádheru, tak si říkám, že u nás je stejně nejhezčejc:-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo jo, všude je krásně, ale doma je to stejně nejhezčí!

   Vymazat
 6. Včera jsem šla do práce a viděla jsem vlčí máky. Říkala jsem si, že by se mi taková fotka líbila a ty ji dáš dnes na blog. To nebyla náhoda, takže ji musím mít. Mám si ji objednat přes Fler nebo můžu tady?
  Ty fotky jsou úžasný!

  OdpovědětVymazat
 7. Ta poslední fotka. Ach.....Chytla mě za srdce.

  OdpovědětVymazat