pátek 28. února 2014

Tohle si za rámeček nedám!

V listopadu loňského roku jsem na blogu psala, že sháním nějaký pěkný rám. Dlouho jsem ale na žádný příhodný nemohla narazit. A když už se mi nějaký líbil, byl zbytečně předražený. Až konečně včera! Zajela jsem do jednoho bazaru s nábytkem do vedlejší vesnice a vybrala jsem si rám laděný do stříbrna. Stál dvě stovky, což mi přijde přijatelné. Nemám totiž žádný jiný zdroj a tak mi asi nezbývá nic jiného než bazary. Původně byl i se starou fotografií pod sklem, ale vnitřek šel okamžitě pryč. A to co mi zůstalo, bude mít hned dvě uplatnění. Prioritně rekvizita na focení a když zrovna nebude sloužit tomuto účelu, bude se povalovat někde doma jako dekorace.

 No a protože mám ráda čaje od Sonnentor, schovávám si od nich plechovky. Dlouho jsme nevěděla na co, teď už to vím :-)Počasí venku má s jarem pramálo společného, ale já už jaro mám. Definitivně. Ještě by se mi tuze hodila dřevěná bedýnka nejlépe od ovoce, ale musí být řádně "zajetá", žádná novota. Neleží někomu z vás taková bedýnka bez užití doma? Ráda ji od vás odkoupím. A taky ještě nějakou starou ošuntělou židli za rozumný peníz sháním. Máte-li nějaké nabídky, klidně pište či volejte! Budu moc ráda. A nezapomeňte, že ještě dnes do půlnoci můžete soutěžit. Výherce vylosuji a zveřejním o víkendu.

Mějte prima víkend ♥

Foto © Barbora Grünwaldová 

22 komentářů:

 1. Moc se mi líbí ta váza!

  OdpovědětVymazat
 2. to jablko je taky boží :)

  OdpovědětVymazat
 3. Mě se líbí všechno. A krásné fotky.
  Vidím, že už máš jaro!!!! Já ještě né, nějak nestíhám...ale na tvůj blog si čas vždycky udělám. To je relax a radost.
  To jsou plechovky od Sonnentoru? Já jejich čaje taky piju, ale v plechovce jsem ještě neměla. Který čaj máš nejraději?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fotky ne a ne nafotit pořádně. Nezdá se to, ale za sedačkou je takový tmavší koutek a blesk mi házel stíny, tak aspoň takto. Já už mám jaro, lyže jsem zazimovala a vytahuju jarní boty a kabátky. Plechovky jsou od čajů Sonnentor, Nejraději mám čajové pyramidy http://www.sonnentor.cz/sonnentor_cz/e_shop/caje/cajove_pyramidy/svetelny_trpyt_bio_40g_pyramida_doza/%28search%29/0/%28car%29/4 nebo Hvězdný tanec či Pohlazení duše.

   Vymazat
  2. Já bych ten rám pověsila na stěnu.
   A kde jsou ty úžasné pipky? Už jsi je vytáhla?
   Já mám vlastně frézie ve váze, takže trošku jara mám.
   Baru, fotky jsou krásné.....a tvoje dekorace skvělé!! Líbí,líbí,líbí.....
   Čaje určitě vyzkouším, díky za tip a krásný večer!

   Vymazat
  3. Já ho věšet nechci. Jednak nerada dělám díry do zdi a za další bude sloužit prioritně jako rekvizita na focení a čouhající hřebík ze zdi by mě fakt iritoval. Pipky zatím spí zimním spánkem, ani nevím, jestli je letos budu budit :-) Jani, děkuju a pěkný večer i Tobě!

   Vymazat
 4. Baru ahoj, škoda, že jsem to nevěděla, několik rámů malých i velkých se mi válí na půdě! Ty plechovky jsou krásné, pro mě taky novinka, Sonenor mám taky ráda. Kdybys chtěla další rám, napiš ;-). Hezký víkend

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Šárko, děkuju za nabídku, ale jeden rám mi stačí. Teď sháním dřevěnou bedýnku a starou židli :-) Pěkný víkend i Tobě!

   Vymazat
 5. Plechovky jsou nádherný. Značku Sonenor znám, ale v plechovkách jsem je ještě neměla. Baru, hezký víkend!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No aspoň k něčemu jsou mi užitečný :-) Díky Moni a Tobě taky!

   Vymazat
 6. Keby si videla tie staré bedničky a stoličky a stoly a lavice a sudy u toho pána, čo spomínam u mňa...
  Ibaže poslať niečo také z Rimavskej Soboty je asi dosť blbé...Jednu bedničku mám tam odloženú aj ja...

  OdpovědětVymazat
 7. Zase extra foto:-) No a bednička i židle se u nás zdarma nachází... tak??????? Třeba by to mohlo být to co hledáš:-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No tentokrát moc extra ne. Já na tu návštěvu pořád myslím, ale teď už tolik pracovně necestuju, takže jak jen se budu pohybovat o kousek blíž Tvého domova, zvoním! :-) A děkuju.

   Vymazat
 8. Máte to prima, pani. J8 se dneska už na jaro chystám taky. Na balkoně hlavně. Pěkný víkend!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Paní, děkuju :-) Balkón závidím, já se těším na sázení bylinek, ale to má ještě čas. Pěkný víkend i Tobě.

   Vymazat
 9. Skvělý nápad, moc se mi to líbí! .)

  OdpovědětVymazat
 10. Máš krásné zákoutí a rám se mi moc líbí. A betonové jablko bych si moc přála ve tvaru hrušky. Mohu vědět, odkud ho máš?
  Jinak bedýnky jsem ukořistila loni, také jsem pracně hledala a na jednu židli mám zálusk, je to stará tonetka, opravdu jetáááááááá, ale kráááásnáááá :) kdo by to byl řekl, že si budeme přát v domácnosti staré ojetiny že?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lucko, je ze Soho v Brně. Ojetiny :-) No jo, já sbírám rekvizity na focení, ale myslím, že je využiju i doma. Jen tu židli asi ne, protože tu chci fakt hodně oprýskanou :-) Na tonetky jsem koukala v tom bazaru, celkem pěkný, ale 490 Kč se mi za ni nechce dát.

   Vymazat