středa 29. ledna 2014

Nová fotogalerie

O nové fotogralerii už jsem se na blogu zmiňovala a dnes bych jí ráda věnovala samostatný příspěvek. Moje poděkování patří grafikovi Kevinovi alias ENVIO. Spolupráci s ním jsem si velice oblíbila, protože je to grafik, který ví, co přesně chci. Takže pokud třeba zvažujete nový webový design nebo potřebujete nové vizitky a je tohle váš šálek kávy,  určitě ho s radostí můžu doporučit.


http://barboragrunwaldova.photodeck.com/

Galerie vznikla tak trochu na popud mého okolí a nových pracovních kontaktů a já věřím, že všechny věci mají svůj smysl, tak snad i tohle :-) Galerii budu postupně aktualizovat a doplňovat nové fotografie, které samozřejmě najdete i zde, ale zde bude vše přehlednější a rozděleno do jednotlivých kategorií.

Mějte prima den a nová galerie se již těší na vaši návštěvu!


Foto: Barbora Grünwaldová
Design by Envio

14 komentářů:

 1. Je to šikovný kluk, tak ať se mu daří!

  OdpovědětVymazat
 2. Envio & spol. děkují a jsou rádi, že jsi spokojená :-) Moc ti přejeme hodně úspěchů!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, však mě je jasný, že v tom máš prsty i ty :-) Děkuju!

   Vymazat
  2. Baru, moc ne, je to jeho práce, ale dělám mu tzv. "dohled", snažím se vidět finální podobu očima klienta a občas mám grafické připomínky :-) Děkujeme my!

   Vymazat
  3. Však to je taky hodně důležité! :-) Určitě to nebylo naposledy ...

   Vymazat
 3. Hned jsem si šla zalistovat do galerie, je to pastva pro oko! Láskou na první pohled je fotočka, v abstrakcích a to je ta popraskaná miska.Jedním slovem dokonalost po všech stránkách!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A víš, že na Tebe jsem myslela? Když jsem změnila design blogu napsala jsi mi, že ta původní verze se Ti líbila víc, že sis připadala jako v nějaké luxusní galerii :-) Tak teď to máš zase všechno hezky na černém :-) Ta miska moc abstraktní není, pravda, ale potřebovala jsem si dostat na titulku :-) Děkuju!

   Vymazat
 4. Moc podařené! Velice profesionální a přehledné. A nádherné fotografie ;-)

  OdpovědětVymazat
 5. NÁDHERA, krásný začátek nové fotogalerie.......

  OdpovědětVymazat
 6. Velmi vydarene...
  Paci sa mi to a prajem vela uspechov
  Jana

  OdpovědětVymazat