pátek 1. listopadu 2013

Čas na relax!

Cestování a výlety mám ráda, ale všeho moc škodí. Není na škodu si jednou naplánovat jen lenošení a prostě nic nedělání. A přesně takový plán mám na tento víkend! Nic nedělat. Tedy v tom rozsahu, co mi dvě děti dovolí. Konečně jsem taky dopletla poslední z kolekce pestrobarevných polštářů. Je šafránově zlaté barvy a určitě v zimě pěkně zahřeje nejen díky obsahu merino vlny. Nevím, co za zvláštnost se děje při vkládání fotek na blog, ale některé z nich mi po vložení podivně změní barvu, takže detail úpletu najdete zde. Tam jsou barvy v pořádku.


A jaký plán máte na víkend Vy? U mě je to jasné! Relax, pohoda, nic nedělání a maximálně nějaká lehká kultura.

Přeji příjemný pátek a krásný víkend!

14 komentářů:

 1. Moc pěkný styling:-) Já se zase chystám o víkendu dodělávat resty...Tak pěkně odpočívej a pa :-)
  PS: Vždycky když k tobě přijdu, tak si říkám, jak máš pěkné stránky a ty tvoje fotky jak tam krásně pasují....:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, díky! Stejný pocit mám já u Tebe :-) Mám ve skříni jednoho kostlivce, možná na něj některý večer dojede, ale mnohem raději bych doháněla spánkový deficit.

   Vymazat
 2. Báro, nádherná kombinace. Já se budu snažit taky nic nedělat, ale po tom skoro týdenním cestování to tady máme jak po výbuchu :-). Mnoho pozdravů!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moni, u nás tomu není jinak, ale zkusím alespoň jeden den předstírat, že to nevidím :-D Krásný víkend!

   Vymazat
 3. Zaručené slunce na pohovku, to se bude lenošit a vůbec nebude vadit, že nezasvítí sluníčko:-) Á můj relax...? Se stejně posedlýma "parťačkama" nad hadříky:-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Počasí dnes neřeším. Dětičky mě vyhnaly z postele v 6:17, takže start nicmoc. Asi si to vynahradím dnes nějakou výstavou, úplně na to mám chuť. Tak si užij víkend dle svého gusta :-) Vznikne něco nového?

   Vymazat
 4. Baru, ta první fotka je parádní, ty barvy a gerbera k tomu, moc se mi to líbí,líbí,líbí.......
  U mě bude víkend taky odpočinkový, přemýšlení o vánocích a uklízení....ale hodlám si to užít.
  Přeji všem krásný víkend ve stylu "pohoda a nic nedělání"!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, díky! O uklízení jsem si dnes zakázala přemýšlet. Povrchový úklid jsem udělala včera večer, ten normální až bude chuť :-) Naštěstí nejsem otrokem hadry a občas dělám, že nevidím :-) Krásný víkend i Tobě!

   Vymazat
 5. Baru taky se mi teď fotky úplně rozsypaly:-(. Ale stejně to vypadá nádherně, zachumlala bych se u Tebe hned! Já mám něco dělat a sjíždím tu blogy, no nelze odolat :-D. Krásný odpočinkový víkend

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šárko, díky, já zvládla jednu moc pěknou výstavu, snad se podaří vložit a fotky budou koukatelný :-) Užij si víkend!

   Vymazat
 6. Bari, úžasná barvička ..... Marki

  PS: s těmi fotkami se mi to taky děje, hrozně mě to štve ....tak je radši zmenšuju na koláže a trpím šílenou kvalitou, kterou po vložení na blog mají .....pa, pa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marki, mě se to stalo jen u jedné a nechápu proč. Díky!

   Vymazat
 7. Milá Báro, to je prostě překrásné. Tvoje fotky mě vždycky vtáhnou "dovnitř" - hned bych si na tvém hřejivém koberečku, v doprovodu úžasných polštářků, zarelaxovala. A vidím, že máme v "časopisovém" košíku úplně stejné poklady. ;-)
  Měj se krásně a těším se z toho, jak je to tady nádherně světlé, příjemné a přímo stvořené k zachumlání a ke čtení.
  Pa pa, Vivi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moje nejmilejší Vivi! Děkuji za návštěvu! Taky bych se hned a ráda válela, ale se dvěma rarachy to bohužel nejde. Tak snad až večer usnou, uvařím bylinkový čaj a budu lelkovat :-) Krásný večer, Vivi.

   Vymazat